Igeriketa Taldea

Kategoriak: Igeriketa Taldea

martxoa

09marEgun osoaGIPUZKOAKO NEGUKO SARIA (ESKOLARRA)(Egun osoa: larunbata) Maialen Chourraut Kiroldegia, Beko Kale Bidea, 3, 20160, LasarteDeskargatu zirkularraDeskargatu serieakDeskargatu emaitzak

09mar- 10marmar 910:00mar 10GIPUZKOAKO TXAPELKETA JUNIOR ETA ABSOLUTOA10:00 - 20:00 (10) Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDeskargatu zirkularraDeskargatu serieakDeskargatu 1 eta 2.jardunaldietako emaitzakDeskargatu 3 eta 4.jardunaldietako emaitzak

16mar- 17marmar 1610:30mar 17JUNIOR ETA ABSOLUTO MAILAKO NEGUKO EUSKAL HERRIKO TXÀPELKETA10:30 - 20:00 (17) Ciudad Deportiva Amaya, Beloso Bajo, s/n, 31006 Pamplona, NavarraDeskargatu zirkularra

apirila

06api- 10apiapi 610:00api 10ESPAINIAKO UDABERRIKO OPEN TXAPELKETA (JUNIOR ETA ABSOLUTOA)10:00 - 20:00 (10) Club Natació Sabadel (Centre Can Llong-Piscines Carles Ibars), Carrer de Budapest, 1, 08206, Sabadell, BarcelonaDeskargatu zirkularra

13api- 14apiapi 1310:30api 14EUSKAL HERRIKO KOPA10:30 - 20:00 (14) Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDeskargatu zirkularra

maiatza

04mai16:00- 20:00TROFEOEN ZIRKUITOA 1. JARDUNALDIA16:00 - 20:00 Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDeskargatu zirkularra

25mai10:00- 14:00TROFEOEN ZIRKUITOA 2. JARDUNALDIA10:00 - 14:00 Usabal Polikiroldegia, Usabal Kiroldegia, 20400 TolosaDeskargatu zirkularra

ekaina

08eka- 09ekaeka 810:00eka 9GIPUZKOAKO OPEN SARIA10:00 - 20:00 (9) Paco Yoldi Kiroldegia, Anoeta Pasealekua, 20014, DonostiaDeskargatu zirkularra

22ekaEgun osoaGIPUZKOAKO UDAKO SARIA (ESKOLARRA)(Egun osoa: larunbata) Maialen Chourraut Kiroldegia, Beko Kale Bidea, 3, 20160, LasarteDeskargatu zirkularra

29eka- 30ekaeka 2910:30eka 30INFANTIL MAILAKO UDAKO EUSKAL HERRIKO TXAPELKETA10:30 - 20:00 (30) Deskargatu zirkularra

uztaila

06uzt- 07uztuzt 610:00uzt 7GIPUZKOAKO UDAKO TXAPELKETA INFANTILA10:00 - 20:00 (7) Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDeskargatu zirkularra

06uzt- 07uztuzt 610:00uzt 7GIPUZKOAKO UDAKO TXAPELKETA JUNIOR ETA ABSOLUTOA10:00 - 20:00 (7) Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDeskargatu zirkularra

12uzt- 14uztuzt 1210:30uzt 14JUNIOR ETA ABSOLUTO MAILAKO UDAKO EUSKAL HERRIKO TAPELKETA10:30 - 20:00 (14) Deskargatu zirkularra

X