Equipo de Natación

Kategoriak: Equipo de Natación

martxoa

09marEgun osoaTORNEO DE INVIERNO DE GUIPUZCOA (ESCOLAR)(Egun osoa: larunbata) Maialen Chourraut KiroldegiaDescargar circularDeskargatu serieakDeskargatu emaitzak

09mar- 10marmar 910:00mar 10CAMPEONATO DE GUIPUZKOA JUNIOR Y ABSOLUTO DE INVIERNO10:00 - 20:00 (10) Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDescargar circularDeskargatu serieakDeskargatu 1 eta 2.jardunaldietako emaitzakDeskargatu 3 eta 4.jardunaldietako emaitzak

16mar- 17marmar 1610:30mar 17CAMPEONATO DE EUSKAL HERRIA JUNIOR Y ABSOLUTO DE INVIERNO10:30 - 20:00 (17) Ciudad Deportivo Amaya, Beloso bajo, s/n, 31006, Pamplona, navarraDeskargatu zirkularraDeskargatu serieakDeskargatu emaitzakDeskargatu emaitzak

apirila

06api- 10apiapi 610:00api 10CAMPEONATO DE ESPAÑA OPEN DE PRIMAVERA (JUNIOR Y ABSOLUTO)10:00 - 20:00 (10) Club Natació Sabadell (Centre Can Llong-piscines Carles Ibars), Carrer de Budapest, 1, 08206, Sabadell, BarcelonaDeskargatu zirkularra

13api- 14apiapi 1310:30api 14COPA DE EUSKAL HERRIA DE CLUBS10:30 - 20:00 (14) Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDeskargatu zirkularra

maiatza

04mai16:00- 20:00CIRCUITO DE TROFEOS 1ª JORNADA16:00 - 20:00 Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDescargar circular

25mai10:00- 14:00CIRCUITO DE TROFEOS 2ª JORNADA10:00 - 14:00 Usabal PolikiroldegiaDescargar circular

ekaina

08eka- 09ekaeka 810:00eka 9TROFEO OPEN DE GUIPUZCOA10:00 - 20:00 (9) Paco Yoldi KiroldegiaDescargar circular

22ekaEgun osoaTORNEO DE GUIPUZCOA DE VERANO (ESCOLAR)(Egun osoa: larunbata) Maialen Chourraut KiroldegiaDescargar circular

29eka- 30ekaeka 2910:30eka 30CAMPEONATO DE EUSKAL HERRIA INFANTIL DE VERANO10:30 - 20:00 (30) Usabal Kiroldegia, Usabal auzoa, 15-A, 20400, Tolosa, GipuzkoaDeskargatu zirkularra

uztaila

06uzt- 07uztuzt 610:00uzt 7CAMPEONATO DE GUIPUZCOA DE VERANO INFANTIL10:00 - 20:00 (7) Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDescargar circular

06uzt- 07uztuzt 610:00uzt 7CAMPEONATO DE GUIPUZCOA DE VERANO JUNIOR Y ABSOLUTO10:00 - 20:00 (7) Azken Portu kiroldegia, Juan Thalamas Labandibar 39, 20305, Irun, GipuzkoaDescargar circular

12uzt- 14uztuzt 1210:30uzt 14JUNIOR ETA ABSOLUTO MAILAKO UDAKO EUSKAL HERRIKO TAPELKETA10:30 - 20:00 (14) Mendizorrozako Igerilekua, Cervantes ibilbidea s/n, 01007, Gasteiz, ArabaDeskargatu zirkularra

X